Кафедра Органічної хімії та технології органічних речовин

Вступ нв ОП Магістр "Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів" в 2024 році

Офіційна інформація про вступ до магістратури - на сайті приймальної комісії

 

 Освітньо-професійна програма другого (магістерського) рівня вищої освіти "Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів"

 Освітньо-наукова програма другого (магістерського) рівня вищої освіти "Хімічні технології та інженерія"

 DownloadПрограма комплексного фахового випробування для вступу на на освітньо-наукову програму підготовки магістра «Хімічні технології та інженерія»

 DownloadПрограма комплексного фахового випробування для вступу на на освітньо-професійну програму підготовки магістра «Хімічні технології синтезу та фізико-хімічні властивості органічних матеріалів»

 

 

Високий рівень підготовки фахівців забезпечується наявністю необхідної учбової матеріально-технічної бази. У ході вивчення хімічних, інженерних і спеціальних дисциплін студенти виконують великий об'єм лабораторних робіт, тому випускники кафедри набувають стійких навиків проведення хімічного експерименту.  Переважна більшість студентів беруть участь у науково-дослідній роботі під керівництвом висококваліфікованих працівників кафедри і провідних учених НАН України.

Підготовка фахівця з даної спеціальності передбачає формування певних професійних компетенцій, що включають знання і вміння з управління технологічними процесами виробництва і переробки органічних речовин та тонкого органічного синтезу;  проектування технологічних процесів і установок виробництва і переробки органічних речовин і матеріалів; організації виробництва та переробки органічних речовин і матеріалів, а також керівництву всім комплексом виробничих робіт на підприємствах і в структурних підрозділах відповідного профілю; розроблення та оформлення нормативних документів організації та ведення виробничих хіміко-технологічних процесів; планування, організації та забезпечення професійної діяльності на підприємствах хімічного профілю та ін.

 Об'єктами професійної діяльності фахівця є процеси нафтопереробки, основного органічного і нафтохімічного синтезу, виробництво лакофарбових, полімерних матеріалів, хімічних волокон, волокнистих матеріалів.

Випускники працюють у провідних українських та світових компаніях, серед яких «ALT Europe Group», ПАТ «Макрохім», ТОВ «Хімлаборреактив», «Укроргсинтез».

 

 

Відповідальний за прийом у 2024 р: Коваленко Юрій Олексійович. Телефон гарячої лінії  +3800635575208

 З іншою важливою інформацію, що стосується вступу до магістратури та складання вступних іспитів можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського – https://pk.kpi.ua/entry-5-course/